BAŞKANIN MESAJI

  

Değerli İlaç Endüstrisi Paydaşları,

 

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Eczacılık mesleğinde 65 yılını doldurmuş, bu süre zarfında mesleğini serbest eczacı, mesul müdür, ecza depocusu ve ilaç üreticisi gibi birçok kimlik altında gururla icra etmiş biri olarak, eczacılığın halk sağlığı üzerinde taşıdığı sorumluluğun hep farkında oldum. 1953’te o yıllarda hiç eczanesi bulunmayan Ermenek’te ilk eczaneyi açarken de, bugün gerek ilaç üreticisi gerekse dağıtım kanalı olarak halk sağlığına hizmet ederken de aynı bilinçte olduğumu ifade etmek isterim.

 

Büyük özveri ve emeklerle kurulduğu 1975 yılından bugüne, şirketimizin ilk ve en önemli hedefi halk sağlığına ve ilaç endüstrisine katkı sağlamak olmuştur. Sektörümüzden aldığımız gücü yine sektör yararına değerlendirerek hep daha iyiye, daha güzele ulaşmayı hedefledik. Drogsan İlaçları olarak misyonumuz, insan sağlığına verdiği öncelikten vazgeçmeyen, verimliliğini ve etkinliğini artırarak her zaman en üst seviyede tutan, sürekli gelişim sağlayan, faaliyetlerini ahlaki ve etik değerlerden sapmadan sürdüren, çalışanlarının üyesi olmaktan gurur duyacağı öncü bir kuruluş olmaktır. Üretim ve hizmet altyapımızı, yerel ve uluslararası planda bilinen, takdir edilen, kalıcı ve takip edilen bir ilaç firması olma vizyonu ile kurumsallaştırdık.

 

Sağlık alanında değer yaratmak için çalışan bir şirket olarak halkımıza, hekimlerimize, eczacılarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı görev ve sorumluluklarımızı her koşulda en iyi şekilde yerine getirme bilincindeyiz. Baş döndürücü bir hızda değişim gösteren sağlık sektörünün en güncel gelişmelerini takip eden, yeniliklere adapte olabilen ve bu değişim sürecini güçlenme ve büyüme enerjisine dönüştüren bir şirket olma  gayesindeyiz.

 

Başlattığımız ihracat hamlesi ile ülkemizin dış ticaret açığının kapanmasına destek oluyoruz. Türk ilaç sektöründe ihracatın ithalatı karşılama oranı ortalama %20 iken, Drogsan İlaçları olarak ihracatımız ile tüm ithalatımızın %80’ini karşılayabilen bir konumda olmanın haklı gururunu yaşıyor, önümüzdeki yıllarda ihraç fazlası veren bir firma olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Geride bıraktığımız yılların bizlere kazandırdığı deneyimi, endüstrimizdeki yenilikler ile sentezleyerek önümüzdeki yıllarda da halkımıza, hekimlerimize, eczacılarımıza ve tüm sağlık sektörü paydaşlarına en iyi kalitede ürün ve hizmetlere dönüştüreceğiz.. Çünkü, bizim için “Sağlığa Saygı” her kurumsal faaliyetten önce gelir…

 

Saygılarımla,

 

Eczacı Nevzat Karpuzcu

Yönetim Kurulu Başkanı


© 2020  Drogsan İlaçları San. ve Tic. A.Ş
Oğuzlar Mah. 1370. Sok. No:7 06520 Balgat / Ankara Tel:0(312) 287 74 50 Fax:0(312) 287 61 15 info@drogsan.com.tr
Bu sitedeki bilgiler hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.
> Gizlilik Kuralları    > Yasal Uyarı