Kurumsal Haberler

  

DROGSAN 42 YAŞINDA !

1975 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri insanlığa ve tıbba hizmet misyonu ile faaliyetlerine devam eden % 100 yerli ilaç sermayeli Drogsan İlaçları, 42. yılını coşkuyla kutluyor….

DROGSAN İLAÇLARI VE NEVZAT ECZA DEPOSU’NUN KATKILARIYLA İLK MÜZE ECZANE AÇILIŞI

Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’ne bağlı Eczacılık Yüksek Okulu’nun 1982 yılında Gazi Üniversitesine bağlanması ve fakülte haline gelmesinin 35. Yıldönümünü kutlama etkinlikleri çerçevesinde açılan Müze Eczaneye Nevzat Karpuzcu Eczanesi adı verildi. Drogsan İlaçları Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Nevzat Karpuzcu’ya, Müze Eczane açılış kurdelesini kestikten sonra yaptığı konuşmanın ardından teşekkür plaketi sunuldu.

NEVZAT ECZA GRUBUNA İKİ ÖDÜL BİRDEN

Eczacı Dergisi tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen Altın Havan Ödül Töreni’nde Nevzat Ecza Grubu’na iki ayrı ödül verildi. 62 yıldır ilaç ve eczacılık sektörüne pek çok katkı sağlamış olan Nevzat Ecza Deposu Kurucusu ve Onursal Başkanı aynı zamanda, Drogsan İlaçları Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Nevzat Karpuzcu ‘’ Sektöre Hizmet ‘’ ödülünün sahibi oldu. Grup şirketlerinden Drogsan İlaçları’nın 2016 yılında lansmanı yapılan, havyardan elde edilen Omega 3 gıda takviyesi Omega Royal isimli ürünü de ‘’ İnovatif Ürün ‘’ ödülünü aldı.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ ECZ. NEVZAT KARPUZCU’YA, MESLEKTE 60. YIL ONUR PLAKETİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Ecz. Nevzat Karpuzcu’ya, toplum sağlığına ve eczacılık mesleğine katkılarından dolayı, meslekte 60. Yıl onur plaketi Türk Eczacıları Birliği tarafından takdim edildi. Türk Eczacıları Birliği’nin kurulduğu 1956 yılından bu yana tam 60 yıl geçti. Türk Eczacıları Birliği Kuruluş yıldönümünün onuruna 2 Şubat 2016 tarihinde Ankara JW Marriott Otel’de gerçekleştirilen resepsiyonda mesleğinde 60 yılını doldurmuş eczacılara ve 60 yıllık eczacı odalarına onur plaketleri takdim edildi.

 

© 2016  Drogsan İlaçları San. ve Tic. A.Ş
Oğuzlar Mah. 1370. Sok. No:7 06520 Balgat / Ankara Tel:0(312) 287 74 50 Fax:0(312) 287 61 15 info@drogsan.com.tr
Bu sitedeki bilgiler hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.
> Gizlilik Kuralları    > Yasal Uyarı