İNSAN KAYNAKLARI

  

Drogsan İlaçları A.Ş. gücünü çalışanlarından alır.  İnsan Kaynakları politikalarının ana hedefi; çalışanlarımızın bilgi, yetenek ve becerilerinin işlerine etkin ve verimli bir biçimde yansıtmalarını sağlayacak süreçlerin tasarlanması ve uygulanmasıdır.

 

İnsan Kaynakları politikamız;

 

» Birbirimizi tamamlarız, çalışanlarımız için başarılı ekip üyeleri değil başarılı ekip vardır. Problem çözmek için bir araya gelmek bir başlangıçtır, bir arada kalmak bir ilerlemedir, bir arada çalışmak ise başarının kendisidir.

 

​» Çalışanlarımızın fikirleri ile yeni İK uygulamalarına yer verir, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde üzerimize düşen rolleri beraber üstleniriz.

 

» Şirketimiz en alt kademeden en üst kademeye kadar yaptığı işten heyecan duyan ve hedeflerini yakalayabileceği bir ortamda uyum içinde çalışan kişilerden oluşmaktadır.

 

» Çalışanlarımız ile tüm ilişkilerimizde iyi niyetli, adil ve anlayışlı davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir.

 

» Yönetim anlayışımız "insana saygı”ya dayanır. Hepimizin kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız.

 

​» Performans, kariyer ve ücret değerlendirmelerinin en adil şekilde yapılmasını sağlarız., Drogsan’ın genel yapısına uygun performans ve ücretlendirme sistemlerinin kurulması ve yapılandırılmasını sağlarız.

 

» Her çalışanın şirket içindeki rolü, yeterliliği, yetkileri, sorumlulukları, yaptıkları çalışmaların şirket ana hedeflerine katkısı konusunda açık ve net bir bilgiye sahip olmalarını üstleniriz.

 

» İnsan Kaynakları yönetimi uygulamaları esnasında çok yönlü etkileşimi ve iletişimi sağlarız.

 

» Çalışanların kurum kültürünü sahiplenme duygusunu pekiştirecek ve moral motivasyonunu artıracak sosyal ve kültürel aktiviteleri düzenleriz.

© 2020  Drogsan İlaçları San. ve Tic. A.Ş
Oğuzlar Mah. 1370. Sok. No:7 06520 Balgat / Ankara Tel:0(312) 287 74 50 Fax:0(312) 287 61 15 info@drogsan.com.tr
Bu sitedeki bilgiler hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.
> Gizlilik Kuralları    > Yasal Uyarı